Zadaszenia basenowe

Strona główna / Zadaszenia basenowe

Zadaszenia basenowe

Polecane przez nas zabudowy basenów to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną przedłużyć sezon kąpielowy. Warto jednak pamiętać, że zadaszenie basenowe cechuje się o wiele większą funkcjonalnością. Pozwala zabezpieczyć basen przed zanieczyszczeniami oraz chroni przed opadami. Dzięki temu wyeliminowana zostaje konieczność częstego ponoszenia kosztów na zakup chemii basenowej. Istotna jest również kwestia bezpieczeństwa. Inwestując w zadaszenie basenu można mieć pewność, że dzieci nie wpadną przypadkowo do wody.

Oferujemy bogaty wybór zadaszeń, zróżnicowanych pod względem typów, kolorów profili aluminiowych oraz rodzajów poliwęglanu.


Standard

Standardowe zadaszenia basenów, posiadają prowadnice jezdne komfort lub progres. W modelu zastosowano podstawowe rozwiązanie techniczne ścian szczytowych i bocznych oraz jedne drzwi wejściowe. Zadaszenie wykonane jest z aluminiowych profili i wypełnione poliwęglanem jednokomorowym o grubości 10mm.


Opcje dodatkowe

Każdy spośród dostępnych modeli może być wyposażony w szereg dodatkowych opcji uwzględniających dodatkowe drzwi, boczne wejście, możliwość przedłużenia prowadnic, zastosowanie uchylnych gum, wdrożenie nietypowego rozwiązania jakim jest ściana szczytowa „uchylny próg”, czy też bezpieczne zamykanie całego systemu.

Płyty zadaszenia wykonywane są z poliwęglanu 1 lub 3 komorowego. Mogą one być także lite typu „szyba”.


Konstrukcja zadaszenia

Zadaszenie basenowe składa się z przesuwnych segmentów, które poruszają się w obu kierunkach. W każdej chwili można je bezproblemowo zsunąć lub rozsunąć. Takie rozwiązanie sprawia, iż nawet w obliczu niesprzyjających warunków pogodowych można swobodnie korzystać z basenu, a w ciepłych i słonecznych porach roku cieszyć się urokiem kąpieli na świeżym powietrzu. System jezdny, który umożliwia pełne odkrycie basenu uwzględnia w swojej budowie zastosowanie prowadnic aluminiowych komfort lub płaskich progres o wysokości 15 mm.

Szkielet zadaszenia tworzą profile aluminiowe. Mogą one być białe, beżowe, srebrne, brązowe lub w kolorze antracytu. Istnieje również możliwość, aby barwa profili była imitacją drewna sosnowego – opcję tę proponujemy za dodatkową dopłatą.

Płyty zadaszenia wykonywane są z poliwęglanu 1 lub 3 komorowego. Mogą one być także lite typu „szyba”. Dostępny symulator kolorów umożliwia wybranie odpowiedniego koloru i typu płyty poliwęglanowej, a także barwy profili aluminiowych.

konstrukcje zadaszeń basenowych

Cena zadaszenia

Koszt zadaszenia basenu ustalany jest indywidualnie. Cena uzależniona jest od rodzaju i ilości segmentów, rozmiarów oraz opcji dodatkowych. Wysyłając do nas zapytanie ofertowe przedstaw nam swoje oczekiwania, a uzyskasz informacje na temat ceny planowanej inwestycji.


Typy zadaszenia basenowego

Linia niska
Linia średnia
Linia wysoka


Zadaszenia basenowe najnowszej generacji

W naszej ofercie znajdują się m.in. zadaszenia NEO. Stanowią one połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Składają się z perfekcyjnie wykonanych i efektownie prezentujących się profili aluminiowych, które doskonale kryją segmenty parkujące. Polecane przez nas nowoczesne zadaszenia basenów NEO wyróżniają się opływowym kształtem profili, dyskretnym i ergonomicznym systemem parkowania segmentów Easy Up, a także innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie uszczelnień pomiędzy segmentami. Ponadto, dzięki wdrożeniu technologii Air Frasz zadaszenie NEO posiada system bezpiecznej wentylacji.

zadaszenia basenowe