Zadaszenia basenowe

Korzystaj z uroków kąpieli w basenie bez względu na pogodę!

Polecane przez nas zabudowy basenów to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną przedłużyć sezon kąpielowy. Warto jednak pamiętać, że zadaszenie basenowe cechuje się o wiele większą funkcjonalnością. Pozwala zabezpieczyć basen przed zanieczyszczeniami oraz chroni przed opadami. Dzięki temu wyeliminowana zostaje konieczność częstego ponoszenia kosztów na zakup chemii basenowej w celu systematycznego czyszczenia. Istotna jest również kwestia bezpieczeństwa. Inwestując w zadaszenie basenu można mieć pewność, że dzieci nie wpadną przypadkowo do wody. W zabudowie basenów mogą być dodatkowo zamontowane zamykane drzwi, które uniemożliwiają niekontrolowany kontakt z wodą.

Oferujemy bogaty wybór zadaszeń. Zróżnicowanie pod względem typów, kolorów profili aluminiowych oraz barw poliwęglanu pozwoli dokonać najbardziej optymalnego wyboru.

Zobacz animację
Symulator Laguna
Symulator Oceanic

Standard

Standardowe zadaszenia basenów, posiadają prowadnice jezdne komfort lub progres. W modelu zastosowano podstawowe rozwiązanie techniczne ścian szczytowych i bocznych oraz jedne drzwi wejściowe. Zadaszenie wykonane jest z aluminiowych profili i wypełnione poliwęglanem jednokomorowym o grubości 10mm.

Opcje dodatkowe

Każdy spośród 20 dostępnych modeli może być wyposażony w szereg dodatkowych opcji uwzględniających dodatkowe drzwi i okna, boczne wejście, możliwość przedłużenia prowadnic, zastosowanie uchylnych gum, wdrożenie nietypowego rozwiązania jakim jest ściana szczytowa „uchylny próg”, czy też bezpieczne zamykanie całego systemu.

Konstrukcja zadaszenia

Zadaszenie basenowe składa się z przesuwnych segmentów, które poruszają się w obu kierunkach. W każdej chwili można je bezproblemowo zsunąć lub rozsunąć. Takie rozwiązanie sprawia, iż nawet w obliczu niesprzyjających warunków pogodowych można swobodnie korzystać z basenu, a w ciepłych i słonecznych porach roku cieszyć się urokiem kąpieli na świeżym powietrzu. System jezdny, który umożliwia pełne odkrycie basenu uwzględnia w swojej budowie zastosowanie prowadnic aluminiowych komfort lub płaskich progres o wysokości 15 mm.

Szkielet zadaszenia tworzą profile aluminiowe. Mogą one być białe, beżowe, srebrne, brązowe lub w kolorze antracytu. Istnieje również możliwość, aby barwa profili była imitacją drewna sosnowego – opcję tę proponujemy za dodatkową dopłatą.

Płyty zadaszenia wykonywane są z poliwęglanu 1 lub 3 komorowego. Mogą one być także lite typu „szyba”. Dostępny symulator kolorów umożliwia wybranie odpowiedniego koloru i typu płyty poliwęglanowej, a także barwy profili aluminiowych.

BIAŁY
BEŻOWY
SREBRNY
ANTRACYT
BRĄZOWY
IMITACJA DREWNA SOSNOWEGO

Cena zadaszenia

Koszt zadaszenia basenów ustalany jest indywidualnie. Cena uzależniona jest od rodzaju i ilości segmentów, rozmiarów oraz opcji dodatkowych. Wysyłając do nas zapytanie ofertowe przedstaw nam swoje oczekiwania, a uzyskasz informacje na temat ceny planowanej inwestycji.

Zadaszenia basenowe najnowszej generacji

W naszej ofercie znajdują się m.in. zadaszenia NEO. Stanowią one połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Składają się z perfekcyjnie wykonanych i efektownie prezentujących się profili aluminiowych, które doskonale kryją segmenty parkujące. Polecane przez nas nowoczesne zadaszenia basenów NEO wyróżniają się opływowym kształtem profili, dyskretnym i ergonomicznym systemem parkowania segmentów Easy Up, a także innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie uszczelnień pomiędzy segmentami. Ponadto, dzięki wdrożeniu technologii Air Frasz zadaszenie NEO posiada system bezpiecznej wentylacji.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Pragniesz korzystać z basenu przez cały rok? Masz ochotę cieszyć się urokiem porannej kąpieli w ciepłej wodzie, która nie wychłodziła się nocą? Zaproponujemy Ci funkcjonalne zadaszenie basenowe, które pozwoli zrealizować wytyczone cele.

Zapraszamy do kontaktu!