Akcesoria basenowe

Uatrakcyjnimy Twój basen na wiele sposobów!

W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne akcesoria basenowe, które pozwolą odpowiednio zabezpieczyć basen o każdej porze roku. Polecane przez nas przykrycia zimowe i letnie doskonale chronią przed zabrudzeniem. Dostępne wyposażenie basenów to również efektowne oraz praktyczne rolety nadwodne i podwodne. Dostarczamy naszym Klientom także odkurzacze basenowe, urządzenia do ogrzewania wody, czy też boje zimowe.

Dla zwolenników fantastycznej zabawy przygotowaliśmy ofertę przeciwprądów, które umożliwiają długodystansowe pływanie „w miejscu” nawet wówczas, gdy basen cechuje się niewielkim rozmiarem. Pragniesz popływać wyczynowo? Przeciwprądy doskonale odpowiedzą na Twoje potrzeby. Proponowane przez nas atrakcje basenowe to również efektowne wodospady, a także urządzenia do masażu wodnego montowane na ścianie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na różnorodne akcesoria basenowe. Jeżeli zainteresuje Cię zakup poszczególnych elementów wyposażenia basenu, prosimy o kontakt.

Przykrycie letnie folią termiczną

W okresie letnim proponujemy Państwu przykrycia basenowe wykonane z folii termicznej. W rozwiązaniu tym stosuje się (w zależności od modelu) folię bąbelkową, piankową lub materiał o strukturze gęstej siatki. Dzięki swoim właściwościom, folia pływa po powierzchni wody, dzięki czemu nie istnieje konieczność kotwiczenia jej do obrzeży basenowych.

W zależności od zastosowanego materiału, przykrycie basenowe nie tylko chroni wodę przez nadmierny zanieczyszczeniem ale przede wszystkim, absorbując energię słoneczną – nagrzewa ją aby zapewnić jeszcze więcej przyjemności z kąpieli.

Zimowe przykrycia basenowe
Zimowe przykrycie basenowe wykonane jest z nieprzepuszczalnego tworzywa. Jego zadaniem jest ochrona basenu przed nadmiernym zanieczyszczeniem. Ponieważ przykrycie stosowane w okresie jesienno – zimowy, narażone jest na dodatkowe obciążenie w postaci deszczu lub śniegu, często kotwiczy się je wokół obrysu basenu.
Automatyczne rolety basenowe – nadwodne i podwodne

Kolejnym ze sposobów ochrony basenu zlokalizowanego na świeżym powietrzu jest zastosowanie rolety. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno rolety nawodne jak i podwodne. Różnią się one sposobem mechanizmu rolety – ponad lustrem wody (poza obrysem niecki basenowej) lub też wewnątrz basenu. Naturalnie w jednym jak i w drugim przypadku możliwe jest zastosowanie wciągarek elektrycznych dzięki którym rolety basenowe stają się prawie, że bezobsługowe.

Co istotne, rolety basenowe posiadają bardzo dużą wyporność, dzięki czemu są w stanie utrzymać nawet ciężar dorosłej osoby po nich stąpającej. Niewątpliwie jest to jedna z ogromnych zalet tego rozwiązania, znacznie podnosząca bezpieczeństwo osób przebywających w bezpośredniej okolicy nieużytkowanego basenu.

Ogrzewanie basenu
Wydajne i oszczędne ogrzewanie basenu to element, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z basenów nawet w chłodniejsze dni lub w nocy, gdy temperatura wody samoczynnie spada. W naszej ofercie posiadamy szereg rozwiązań dzięki którym możliwe będzie podgrzanie wody w Państwa basenie do komfortowej temperatury. Dzięki takim rozwiązaniom jak elektryczne podgrzewacze przepływowe lub pompy ciepła, możliwe jest ogrzanie basenu ogrodowego dowolnych rozmiarów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie przedstawią Państwu pełną ofertę naszej firmy.
Odkurzacze basenowe
Boje zimowe
Stosowane w basenach zewnętrznych do zabezpieczenia ścian basenu przed naprężeniami lodu.
Atrakcje wodne
Przeciwprąd
Masaż ścienny
Wodospad